سمعک فوناک

اهمیت حس شنوایی بر کسی پوشیده نیست ، حس شنوایی یکی از مواهب خارق العاده خدادادی است که انسان تا زمانی که از آن بی بهره نباشد به اهمیت و جایگاه ویژه آن در ارتباطات اجتماعی  پی نخواهد برد، همه ما از شنیدن اصوات دلنشین  دوستان وآشنایان و عزیزان خود لذت می بریم اما وقتی که شخصی دچار افت شنوایی شده و بخشی ازآن را ازدست میدهد ، دچار مشکلات زیادی از قبیل افسردگی و انزواطلبی ، پرخاشگری و…  شده  وکم کم موقعیت اجتماعی خودرا در بین دوستان وآشنایان از دست میدهد وچه بسیار افرادی که به همین دلیل موقعیت شغلی خود را از دست داده اند.

اگر اختلال شنوایی از بدو تولد ویا در سنین پائین رخ دهد، با توجه به اینکه در سنین زبان آموزی اتفاق افتاده ، میتواند به اختلال در گفتار و یا عدم آن منجر شود. لذا اهمیت شنوايي سنجي نوزادان بسیار زیاد است.

متخصصین علم شنوایی و گفتار درمانی در طنین سمعک با پشتوانه علمی وتجربه طولانی پرسنل خود در کلینیکی مجهز  همواره بدنبال یافتن راه حلی برای مشکلات شنوایی و اختلالات گفتاری بیماران می باشند .

همه ما مایلیم که از شنیدن و درک اصوات لذت ببریم حتی اگر از افت شنوایی برخوردار باشیم.

در حقیقت، عده ی زیادی از افرادی که به عارضه افت شنوایی دچار هستند، نباید از شنیدن اصوات زندگی بی بهره بمانند.

خدمتی دیگر

درمان اختلال یادگیری

در مجموعه طنین سمعک خدمات گفتار درمانی در درمان لکنت، کم شنوایی، سکته مغزی، فلج مغزی، اختلالات صوتی و تلفظی، شکاف کام، عقب ماندگی ذهنی اختلالات یادگیری ( اختلال در  خواندن و نوشتن و گفتاردرمانی در منزل ) نیز ارائه می‌گردد.

کمک دانش آموزان برای درمان اختلال یادگیری